למה לקנות דירה דרך פרימיום

קונים רק דרך פרימיום נכסים!

רבים מהמתעניינים בקניית דירה נמנעים בשלב הראשון מלפנות לשירותי תיווך. הסיבה העיקרית לכך הינה הרצון לחסוך בדמי התיווך.

האם חסכון בדמי התיווך באמת מקטין את העלות הסופית אותה ישלמו הקונים?

התשובה לכך אינה חד משמעית ולא ניתן לבחון אותה, אלא בזמן אמת. לעומת זאת, נוכל לעמוד על טיב ואופי השירותים אותם מקבלים הקונים מיועץ הנדל"ן של פרימיום נכסים אל מול העלות.

אם כן, מהם השירותים אותם צריכים הקונים לצפות לקבל מיועץ הנדל"ן של פרימיום נכסים שמייצג אותם?

נחלק את השירותים לארבע קבוצות עיקריות:

  1. בירור צרכים רצונות ויכולות- כאשר קונה פונה לקבל שירות מיועץ נדל"ן מקצועי בפרימיום נכסים, היועץ יברר בראש ובראשונה את הצרכים והרצונות של הקונה: מיקום, סוג הנכס המבוקש, מספר חדרים, קומה, כיוונים, קירבה לגני ילדים, בתי ספר, תחבורה וכו'  לאחר בירור הצרכים יבחן היועץ את היכולות הפיננסיות ואפשרויות המימון של הקונה, את סטטוס המגורים הנוכחי של הקונה, האם ישנן פעולות אותן על הקונה לבצע לפני רכישת הדירה כגון מכירת הדירה בה הוא גר, קבלת כספים ממקורות שונים וכו'.
  2. ייעוץ- לאחר שבירר היועץ של פרימיום נכסים את כל הפרטים הרלוונטיים הוא ייעץ לקונה על דרך הפעולה הנכונה ביותר עבורו בהתחשב ברצונות, הצרכים והיכולות שלו וימליץ על סדר הפעולות הנכון כגון: התייעצות עם עו"ד, פנייה לקבלת אישור עקרוני למשכנתא, ייעוץ של יועץ משכנתאות וכו'.
  3. ליווי- חיפוש הנכסים המתאימים ביותר לצרכי הקונה, ליווי להצגת הדירות, ליווי לבנקים, עו"ד, עירייה וכל גורם מקצועי אחר שיעזור בתהליך הרכישה. ליווי לחתימת חוזה ועד קבלת המפתח. שלב זה הינו שלב קריטי בתהליך מכיוון שהיועץ יחסוך זמן ועוגמת נפש לקונה בכך שייקח אותו אך ורק לנכסים העונים על צרכיו ודרישותיו שעברו בדיקה מדוקדקת שהם אכן ניתנים למכירה מבחינה חוקית.
  4. ניהול משא ומתן- לאחר שמצא הקונה את הנכס שעונה על צרכיו ולאחר שיש בידיו את המימון המתאים יעביר הקונה ליועץ של פרימיום נכסים הצעת מחיר. בשלב זה היועץ ינהל משא ומתן עם בעל הנכס או נציגו להשגת המחיר, תנאי התשלום והפינוי הטובים ביותר עבור הקונה.

 

אם כן, אין ספק שליווי של יועץ נדל"ן מקצועי מפרימיום נכסים הופך את תהליך רכישת הדירה לפשוט יותר וקל יותר עבור הקונה ואף עוזר בהשגת מחיר ותנאי רכישה טובים יותר עבור הקונה.

קונה שמחליט לשכור את שירותיו של יועץ נדל"ן מפרימיום נכסים מקבל את כל השירותים שהוזכרו קודם על מנת להבטיח תמורה מלאה לתשלום.

באדיבות משרד תיווך פרמיום נכסים- המומחים לשיווק נדל"ן בנהריה.

רחוב ויצמן 64 (צמוד לבנק לאומי) 04-9922332

 

דילוג לתוכן